Ciężki weekend. Derby x2. TTTeam, Popcorn.

W ten weekend czeka nas nie jeden, a dwa mecze… i to jakie!

W sobotę(01.03.2014 o godz.22:00) Afera zmierzy się z TTTeam. Ostatni mecz z tym przeciwnikiem to remis 7-7. Jak będzie w sobotę? Dużo zależy od tego w jakim składzie zagra TTT. Jedno jest pewne… dla nas, to nie jest wygodny przeciwnik. Ten mecz może wygrać ten, kto dłużej będzie utrzymywał się przy piłce, a jak wiemy utrzymanie przy piłce to podstawa gry TTT. Zagramy solidnie w obronie, wyprowadzimy jakąś kontrę, a mecz może być nasz.

Niedziela(02.03.2014 o godz.15:45)- odbędzie się mecz Popcorn vs. Afera.
Trzeba tu coś więcej pisać?
Około powoła obecnych zawodników Afery to byli gracze Popcornu, który na MLF w Skale gra od samego początku naszej ligi, czyli od 2008 roku. Wracając do teraźniejszości. Ten sezon dla Popcornu to koszmar? Chyba tak. Z czterech meczy, Popcorn wygrał zaledwie jeden, więc motywacja na to spotkanie będzie ogromna. Ostatni mecz, pomiędzy Aferą a Popcornem, zakończył się 5-2 z korzyścią dla Afery. Jak będzie tym razem? Okaże się w niedzielę na skalskiej hali!

Po kontuzji kiepski występ zaliczył Mariusz Ornat. Przez ostatni tydzień ciężko trenował, więc tym razem będzie już realnym wzmocnieniem w ofensywie Afery.

If you are first you are first!
If you are second you are nothing!