Victoria!

Victoria!

Małe derby Skały dla Afery! Kolejne 3 punkty! Pniemy się w górę! Po ostatnim przegranym meczu wkradło się w nasze szeregi coś w rodzaju zwątpienia, ale ten mecz pokazał, że wracamy na właściwe tory. Już na początku spotkania jeden z filarów naszej obrony- Dawid Mosur- daje nam prowadzenie. To był dopiero początek… Drugi szybki cios to „bomba”(asystującego przy pierwszym golu) Marcina Wilka. 2-0. Kolejny gol to zasługa świetnego podania do Seby(autor podania Konrad Błachno). Wten sposób Afera wygrywa już 3-0. Następnie kolejne trafienie zostało odnotowane Dawidowi. Jedna bramka dla Futsal Legend i do przerwy wynik 4-1 dla Afery. Druga połowa to spokojne utrzymywanie wyniku. Po strzale Marcina Mosura wyświetlany na tablicy wynik to 5-1. Egzekucji parę sekund przed końcem spotkaniadokonał Seba,który za tę bramkę niezmiernie chce podziękować Robertowi Gumuli! Robert udowodnił swoją postawą, że dobro drużyny jest na pierwszym miejscu. Przy najbliższej okazji Seba na pewno będzie podaniem szukał Roberta pod bramką przeciwnika. Jedyny minus wczorajszego meczu to niewykorzystywanie wypracowanych sytuacji w należytym stopniu. Popracujemy nad skutecznością to może w następnych meczach osiągniemy dwucyfrowy wynik. Czemu nie?! :)

Kontuzjowany Mariusz Ornat obserwował spotkanie z perspektywy ławki rezerwowych.
Na meczu nie obecny był również Mateusz Ornat, który celebrował 18 urodziny. Cały zespół Afery życzy Mateuszowi stu goli w sezonie!

Futsal Legend vs. Afera (1-6)