Afera

Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Międzygminna Liga Futsalu w Skale Sezon 2014

Data powstania

Brak daty powstania klubu.

Barwy

Strony internetowe

Brak dodanych stron internetowych.

Opis klubu dodany przez:

Historia

Początki klubu sięgają maja 2013 roku, kiedy to Konrad Błachno zakłada drużynę o nazwie "Paraolimpiada", w której skład wchodzili: Konrad Błachno, Mariusz Ornat, Marcin Wilk, Dawid Mosur, Sebastian Gugulski, Patryk Rożek, Paweł Drozdzowski oraz Konrad "Cola" Błachno. W tym składzie zespół rozgrywa kilka letnich turniejów. W sierpniu do zespołu dołącza Adrian Ziarkowski. Po serii turniejów letnich z zespołem rozstaje się Konrad ‘’Cola’’ Błachno. Październik 2013 roku to czas zmian. Do zespołu dołączają kolejno: Mateusz Ornat, Paweł Wilk, Rober Gumula, Rafał Biliński oraz Tomasz Romańczyk. W dniu 26 października 2013 zespół przyjmuje nazwę ‘’AFERA”. Prezesem oraz sponsorem klubu zostaje reprezentant Polski w kolarstwie- Karol Domagalski ( na co dzień kolarz hiszpańskiego Caja Rual- Seguros RGA). W takim składzie zespół przystępuje do MIĘDZYGMINNEJ LIGI FUTSALU W SKALE (http://mlf.com.pl), będąc jedną z najlepiej punktujących drużyn w rundzie jesiennej. Po zakończeniu sezonu 2013 z zespołem rozstaje się Tomasz Romańczyk. Dnia 6 stycznia 2014r. do zespołu dołącza Marcin Mosur.

Uwaga. Wystąpił nieoczekiwany błąd! Prosimy spróbować później.
26d7f10cc6d45a83cbb6b15bc63b7cb944bfe89a
Przepraszamy. Wystąpił błąd naszego serwera