Spotkanie z Antransem

W najbliższą sobotę(08.02.2014 godz.15:00) zagramy chyba najważniejsze(po meczu z Popcornem i TT Team) spotkanie w sezonie. Naszym przeciwnikiem będzie Antrans, który w sezonie 2012 zdominował drugą ligę(przegrywając tylko dwa razy). W historii naszego klubu rozegraliśmy tylko jeden mecz z Antransem odbył się on na jednym z letnich turniejów organizowanym na skalskim orliku. Wynik 1-1 (gola zdobył wtedy Seba). Co możemy powiedzieć teraz? Afera jest na pewno silniejszą i lepiej zorganizowaną drużyną niż wtedy... W nadchodzącym meczu KAŻDYmusi dać z siebie wszystko, bo chcąc być najlepszym musisz wygrywaćz lepszymi od siebie, musisz wygrywać z każdym! Motywujące, dla obu drużyn, słowa można przeczytać na stronie naszej ligi(mlf.com.pl): "Szlagierem mogę nazwać spotkanie Afera vs Antrans bo chyba obydwa teamy wyglądają na pretendentów do Grupy I"

Kto by pomyślał, że po jednej rozegranejrundzie nasza drużyna zapracuje na tytuł "pretendenta do Grupy I"? :)

If you are first you are first!
If you are second you are nothing!